Dzisiaj jest: 22.5.2024, imieniny: Emila, Neleny, Romy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prusaki Gdańsk - bios.net.pl

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2024.07.01 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:

Firmy z Pomorza, dla których marka BIOS przedkłada swoje świadczenia to: zakłady produkcji z branży spożywczej, przedsiębiorstwa przemysłowe, zakłady gospodarki komunalnej, wspólnoty mieszkaniowe, placówki szkolne i przedszkolne, zakłady gastronomiczne, zakłady zajmujące się żywieniem zbiorowym, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i kameralne hoteliki, piekarnie i cukiernie, obiekty użyteczności publicznej.

W dodatku świadczenia dotyczące pluskwy Gdańsk oferowane są dla zleceniodawców indywidualnych. Usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji i usługi usuwania szkodników dedykowane przedsiębiorcom są z większą częstotliwością realizowane pośród przedsiębiorców aniżeli dla klientów indywidualnych. Przyjazne dla środowiska, efektywne i bezpieczne czynności pozwolą pozbywać się szczurów albo radzić z efektami zalania mieszkania. Specjaliści uczestniczą w kursach, jakie to zapewnią. Cennik ustalany jest indywidualnie, co jest dla klientów satysfakcjonujące.

+Artykuł Sponsorowany+

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
biuro: Rzęsna 3 pok.12 80-716 Gdańsk
tel. 501754144
mail: bios@onet.pl
 
Kontakt
P.H.U.BIOS
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.