Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
WYBIERZ JĘZYK

GUARD - nominacja do plebiscytu na książkę 2023 roku

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 357 Autor:

To było dla mnie duże zaskoczenie, że moja książka została nominowana. GUARD to nietypowy romans science-fiction. Nie głosuj w ciemno, przeczytaj fragmenty książki :D

GUARD - nominacja do plebiscytu na książkę 2023 rokuO czym jest GUARD?
 
Rok 2122. Ziemia została opanowana przez stwory z innej planety. Na odsiecz przybywają kosmiczni żołnierze, zwani potocznie Guardami. Stanowią oni połączenie żywej istoty z robotem i wyróżniają się szczególną sprawnością i gotowością do obrony słabszych. Kiedy jeden z guardów, niejaki ZOX, zjawia się w ziemskiej bazie, którą okazuje się być dom 20-letniej Elliny, dziewczyna bardzo się go boi. Wkrótce jednak nawiązuje się między nimi przyjaźń, a nawet coś więcej. Problem w tym, że guardom nie wolno kochać, nie mogą także znać słów z zakazanej listy. ZOX za wszelką cenę będzie chciał wydobyć z Liny zakazane słowa, świadom tego, że świat ukrywa przed nim coś bardzo ważnego. Lecz czy miłość między Sedneńczykiem, któremu w każdej chwil można zrobić reset pamięci, i ziemską dziewczyną, ma szansę bytu? Spodziewaj się szybkiej akcji, potworów z innej planety, tornada emocji i niezwykłego zakończenia.


KSIĄŻKA NOMINOWNA W PLEBISCYCIE - Możesz ją przeczytać już teraz na WATTPAD

W zeszłym roku wygrałam moja KRÓLOWA ŻEBRAKÓW. Zagłosowało na nią ponad 2000 osób. Była to dla mnie wielka niespodzianka. W tym roku chciałabym się podzielić z moimi Czytelnikami kilkoma rozdziałami GUARDa, które można będzie przeczytać na popularnym WATTPAD. Udostępnione tam rozdziały można przeczytać całkowicie za darmo.

                           ->     https://www.wattpad.com/1405381057-1-guard  <-

MOJE ULUBIONE CYTATY Z TEJ KSIĄŻKI

"Zrobiłam dziś coś niezgodnego z prawem. Dlaczego? Bo nie wierzyłam, że te wszystkie słowa mogą mu zrobić krzywdę. Krzywdą było to, że zakazano mu poznać ich znaczenie. ZOX był ograbiony z najpiękniejszych aspektów życia. Był dobry, choć właściwie nijaki. Postanowiłam zostać jego przyjaciółką, choć nie wiedziałam jeszcze: dlaczego, i czy to w ogóle możliwe. To miała być nasza tajemnica, i byłam pewna, że żadne z nas się nie wygada. Zaufałam kosmicie, którego kiedyś się bałam. Dlaczego? Prawdę przyszło mi poznać dopiero za jakiś czas…"

***
– Co ci dolega?
– I tak byś nie zrozumiał – zakończyłam ze spuszczoną nisko głową.
Zbliżył się ku (…)
– Dlaczego tak uważasz?
– Bo nie rozumiesz uczuć. Przecież ty nic nie czujesz – powiedziałam z żalem. Nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym, że mogę go zranić.
– I dlatego, że wydaje ci się, że nie mam uczuć, nie mam prawa ich mieć? – zadał mi to pytanie w takim dziwnym tonie.
– Przepraszam, ale wszyscy uświadamiają mi nieustannie, że nie masz uczuć.
– A twoje uczucia, Lino?
Spuściłam wzrok. Zapragnęłam się do niego przytulić. Nie mogłam tego uczynić, więc schowałam ręce za siebie.

***

Mówił o mnie tak pięknie, jakby już kiedyś znał język miłości, jakby miał to wszystko zapisane w genach i teraz razem ze mną odkrywał zakodowany w nich szyfr życia.

***

Serdecznie zapraszam do oddania głosu na moją książkę :D
W każdej chwili można zakupić ją w formie ebooka w popularnych sklepach internetowych, takich jak EMPIK, LEGIMI, EBOOKPOINT.
Drukowana wersja do zamówienia w KSIĄŻKI RIDERO.
Zapraszam także do składania zamówień w moim sklepie na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl

Pozdrawiam serdecznie!
Ewelina C. Lisowska :)

 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.